HakkımızdaElektrik konusunda uzman bir firma olan Çözüm Mimarlık-Mühendislik Ltd. Şti. 1995 yılında siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet vermek üzere kurulmuş ve KKTC'nin önde gelen proje, danışmanlık, taahhüt ve bakım şirketlerinden biri olmuştur. Çözüm Mimarlık-Mühendislik Ltd. Şti., elektrik,elektronik ve elektromekanik alanında, faaliyet göstermekte olup Kıbrıs genelindeki projelerde birçok başarıya imza atmıştır..

Firmamızın halen odaklandığı iş alanlarının başında endüstriyel, ticari, turistik, sağlık ve eğitim sektörlerinde teknolojik binaların alçak –orta gerilim elektrik, elektronik ve elektromekanik tesisat çözümleri, proje, tasarım ve uygulamaları gelmektedir.

Firmamızın hedefi iş hayatında ülke koşullarına en uygun öneri, çözüm, ve ürünleri sunarak, elektrik sektöründe işverenlerimiz, mal tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızı daha üst basamaklara çıkarmaktır.

İşini iyi yapmanın verdiği güven ve müşterilerinin katında saygınlık, sayesinde kısa sürede büyüyen firmamız çok sayıda projeyi eş zamanlı olarak uygulayabilme yeteneğini kazanmıştır.

Firmamız üstlendiği projelerde baştan sona orta ve alçak gerilim elektrik ile zayıf akım sistemlerinin tüm alt ve üst yapı işlerini kusursuz , zamanında tamamlamanın gururunu yaşamaktadır. Müşteriler ise firmamızın'ın farkını, iş tesliminden sonra sona ermeyen '7/24 hizmet' yaklaşımında ve teknik desteğinde bulumaktadırlar.

1986 yılından gelen tecrübesiyle, “En iyi fiyata en kaliteli çözüm ve sürekli destek” sloganıyla yola çıkmış uzman kadromuzla, siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet vermekten onur ve kıvanç duymaktayız.