Misyon/VizyonÇözüm Mimarlık-Mühendislik ltd. Şti, sürekli gelişen teknolojik yenilikleri, en ekonomik ve uygulanabilir şekilde, müşterinin taleplerine uygun çözümlerle, müşterilerinin güvenilir bir ortağı olarak iş yapmayı kendisine amaç edinmiştir.

Kıbrıs'ta birçok proje ve uygulamaya imzasını atan Çözüm Mimarlık-Mühendislik ltd. Şti, elektrik ve elektronik mühendisliğinin yanı sıra elektromekanik konularda da hizmet veren bir firma olarak, iş hayatında ''müşteri memnuniyeti'' prensibinden hareketle, ülkemizde güvenirlilği sayılı mühendislik firmalarından olma hedefinde hızla ilerlemektedir.

Ülkemizde süratli, dogru, ekonomik ve her zaman mühendislik yaklaşımını ön planda tutarak faaliyet gösteren firmamız 1995 yılında elektrik ve elektronik sektöründe faaliyet yapmak üzere çıktığı bu yolda ülkemize katkı saglıyor olmaktan dolayı gurur duymaktadır.

Firmamız ülkemizde elektrik ve elektronik sektöründe faaliyet gösteren kişi ve kuruluşlara sürekli kendilerini geliştirmek için yerel otoriteler ile de birlikte çalışarak hizmet ve destek vermektedir.